Onze cocktailcateringservice omvat de bartender(s), glaswerk, mobiele bar, drank, ingrediënten en de benodigde apparatuur om de cocktails te maken. We zorgen voor alles, zodat je zorgeloos kunt genieten.
Ja, we kunnen cocktails serveren op vrijwel elke locatie, zowel binnen als buiten. Neem contact met ons op om de mogelijkheden voor jouw specifieke locatie te bespreken of vraag gemakkelijk een offerte aan.
We hebben meestal ongeveer 1 uur nodig om alles op te bouwen en voor te bereiden voordat het evenement begint. Dit hangt af van de grootte van het evenement.
Ja, we bieden een breed scala aan mocktails en andere non-alcoholische drankjes aan die net zo lekker zijn als onze cocktails.
Dit hangt af van het aantal gasten en het soort evenement. Over het algemeen raden we één bartender aan voor elke 70 gasten.
Ja, we kunnen samen met jou een gepersonaliseerd menu samenstellen dat past bij jouw voorkeuren en het thema van het evenement.
Onze transparante tarieven vind je op de pagina’s.
We hebben geen strikt minimum aantal gasten, maar onze prijzen zijn gebaseerd op een minimale afname van 75 cocktails.
Dranken worden verzorgd door ikwilcocktails.nl en blijven na het evenement eigendom van ikwilcocktails.nl.
We zijn gespecialiseerd in drank- en cocktailcatering, maar we kunnen eventueel een eet-catering aanbevelen.
Ja, al onze bartenders zijn professioneel opgeleid en gecertificeerd om cocktails van hoge kwaliteit te maken.
Nee, wij zorgen voor het glaswerk dat nodig is voor de cocktails en andere drankjes die wij serveren.
Ja, we kunnen onze diensten aanpassen aan het thema van jouw evenement, inclusief gepersonaliseerde cocktails en decoraties.
Nee, wij leveren een all-in-one concept.
We raden aan om zo vroeg mogelijk te boeken, vooral tijdens drukke seizoenen. Idealiter minstens 4-6 weken van tevoren.
De All in One bar service omvat een bar met bier, wijn, fris, sappen van Schulp en cocktails.
Wij schenken alleen shotjes op bruiloften. Tijdens een bruiloft kan het leuk zijn om bijvoorbeeld om het uur een rondje shotjes te doen. Continue shotjes bestellen aan de bar tijdens een cocktailcateringservice doen wij niet, omdat dit tot snelle dronkenschap kan leiden en daarmee de sfeer kan verpesten.
Ja, neem contact met ons op voor meer informatie of om uw event en de mogelijkheden te bespreken.
A- U koopt een pakket met een aantal consumpties en op = op.
B- U neemt een pakket af en tijdens uw feest hebt u de mogelijkheid om extra cocktails bij te kopen.
C- U koopt een open-bar pakket voor een aantal uur en betaalt een vast bedrag vooraf minus korting of 50% aanbetaling en het restant na levering van de service.
D- Wij plaatsen een bar en gasten betalen zelf voor de cocktails, dranken of smoothies.